hemoroidy

If jste mezi this nesčetných muži a ženy, kteří trpí s hemoroidy, být naléhal, že existuje počet věcí, které můžete udělat to zdroj některé rychlé úlevu od příznaků závažná Experience . Tyto návrhy jsou Určeno pro dočasnou úlevu jen a jste pozváni Hledat řádné lékařská péče pro Pokračování hemeroidy příznaky.

Má bylo odhadnuto, že hrubě 70 na 80 procenta z populace ze Spojených států bude trpět z příznaky ekzém na titul v některých bod v jejich životě. To je masivní počet jednotlivců při Přemýšlejte o lidé The velký Country . Proč činit tolik lid trpět s hemoroidy? Proč je tak převládající problém ?

Alergické triggery

nešťastný pravda je, že velké části z nás not Eat dieta , který má dostatečné vysoká vlákniny like celozrnné chleby a obiloviny, čerstvé a syrové vegetariáni a ovoce , sušené ovoce a fazole ; ale spíše hody na low vlákniny věci, zmrzlina, sýr , nealkoholické nápoje, bílý chléb a červené maso. Pár našich Bad stravovací návyky s naší sedavý životní styl a špatné koupelna návyky a máte vzorec , který způsobil a nadále způsobuje rozšířené epidemie hemoroidů.

Co je Fast reliéf?

K disPozici jsou množství věcí může udělat ve vašem domově pro pomoc zmírnit několik příznaky hemoroidy dočasně . Try některé z těchto doporučení Next čas trpíte s hemeroidy vzplanutí:

Aktuální krémy a masti -jedná se o všechny over preparáty a čípky CAN aplikovat na postižené oblast nebo Put do konečníku. Oni obsahují Hydro kortizon na pomoc zmírnit zánět. Kromě toho jsou k dispozici podložky kým které bělení postižených oblasti , které obsahují Witch Hazel nebo aktuální znecitlivující látky pro dočasné pomoc.  

Koupání postižené umístění. Koupel jemně s teplou vodou. Nepoužívejte mýdlo, pokud jste věřit IT učiní problém horší. Osušte oblast jemně s vlasy sušička po koupání.

Ledové zábaly a studené obklady.  Pokud Apply tyto do postižené oblast IT může pomoci s otokem.

Pokud nelze zabránit tvorba hemoroidů nebo kontrolovat Development z them podle úprava vaše strava zahrnout více high vlákniny potraviny, pití 8 až 10 sklenic vody per den a zvýšení úrovně cvičení, pak Ujistěte se, že jste ponechat nad uvedeno seznam z Fast hemoroidy Relief doporučení Handy . Mít na paměti, tato doporučení nebude odstranit hemoroidy. Budou pouze nabídku některé částka dočasné Relief . Váš lékař je pouze one , který může poskytnout pokračování péče.

Můžete do IT pouhým přijetím Warm koupel, nebo použití speciální zařízení známé jako sedací koupel to je zamýšlené pro ponoření jen vaše boky a hýždě, ponechání REST vašeho těla z vody. If možné , pokusit se vystavit vaše hemoroidy teplé vody mnoho krát a den, ale i po den měla by být vylepšit vaše příznaky. Důvod teplá voda pomáhá je protože uvolňuje cévy obklopující Hemoroid a způsobuje otoky na Return.

Mezi nejlepší aktivity IF máte hemoroidy je začít hledat pro přírodní odstranění průvodce , které může být nalezeno online . To vám ukáže, přesně jak odstranit vaše hemoroidy for Good , So , že jste nebude nikdy trpět from trapné nebo vysilující příznaky Again .